Trening EMS – na jakie efekty można liczyć?

Trening EMS – na jakie efekty można liczyć?

16 lipca 2015 Wyłączono przez Szymon

Wielu z nas szuka skutecznych sposobów na rozbudowanie swojej tkanki mięśniowej oraz jednoczesne pozbycie się tkanki tłuszczowej. Idealnym rozwiązaniem byłby trening, który odciążyłby przy okazji ćwiczącego od wylewania ostatnich potów na siłowni. Okazuje się, że istnieje taki trening, który łączy w sobie wszystkie te cechy. Jest nim trening EMS.

 

Trening EMS co to takiego?

Trening EMS to tradycyjny trening wzbogacony o najnowszą technologię. Osoba starająca się zgubić zbędne kilogramy przy jednoczesnym budowaniu mięśni, wykonuje ćwiczenia w specjalnym stroju, który ściśle przylega do ciała. Strój ten wyposażony jest w elektrody, które wysyłają informacje do mózgu. Po analizie dostarczonych informacji mózg wysyła informację zwrotną. Tym razem trafia ona jednak bezpośrednio do neuronów zlokalizowanych w mięśniach. Impulsy wysyłane przez mózg napędzają mięśnie do pracy. Wszystko to sprawia, że trening EMS jest o wiele bardziej skuteczny, niż wykonywanie tradycyjnych ćwiczeń.

 

Na jakie efekty można liczyć?

Nie od dziś wiadomo, że do działania najbardziej motywuje nas cel. A na jakie realne efekty treningu EMS można liczyć? Przeprowadzone badania dowodzą, że 20 minutowy trening ze stymulatorem równa się 3 godzinnemu tradycyjnemu treningowi. Można zatem liczyć na znacznie szybsze efekty naszej pracy. Już po 4 tygodniach regularnych ćwiczeń będzie można zaobserwować ogólną poprawę wydolności organizmu, jędrniejszą skórę oraz zwiększoną wytrzymałość mięśniową. Kolejne tygodnie dadzą efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej czy redukcję cellulitu. Warto zainteresować się tego rodzaju treningiem, ze względu na wspaniałe efekty jego stosowania!

Sprawdź na: https://studiosynergy.pl/