Jakie suplementy zawierają niezbędne składniki w okresie płodowym?

Jakie suplementy zawierają niezbędne składniki w okresie płodowym?

19 marca 2013 Wyłączono przez Szymon

To jak dbamy o swój organizm ma bezpośredni wpływ na to, w jakim on jest stanie oraz jak on funkcjonuje. Najlepszą formą troski o niego jest dostarczanie mu niezbędnej ilości witamin oraz składników odpowiedzialnych za jego prawidłowy rozwój oraz funkcjonowanie. W dużej mierze wiąże się to ze stosowane odpowiednio dobranej diety do naszych indywidualnych potrzeb oraz naszego stylu życia. Oprócz tego wszelkie dobory danych substancji można w szybki sposób uzupełniać za pomocą suplementów diety.

Suplementy zawierające estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9 produkowane przez Skotan dostarczają nam składniki niezbędne na każdym etapie naszego życia. Już w okresie płodowym są one potrzebne do prawidłowego rozwoju mózgu, wzroku oraz układu nerwowego. W okresie ciąży zapewniają jej prawidłowy przebieg jak również i odpowiednie przemiany metaboliczne. Dzięki temu zarówno organizm matki jak i dziecka ma bardzo dobrą ochronę. W pozostałych okres życia kwasy Omega są również bardzo potrzebne.

Więcej dowiesz się na EstroVita

Estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9 zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu krwionośnego, immunologicznego jak również i nowotworów. Wszystko to za sprawą tego, że zwiększają naturalną odporność organizmu. Ponadto zapewniają prawidłowe krążenie krwi oraz regulują poziom cholesterolu oraz trójglicerydów. Zwiększają również wchłanianie wapnia. Oprócz tego kwasy Omega dobrze sprawdzają się przy wszelkich schorzeniach skórnych jak na przykład atopowe zapalenie skóry. Zmniejszają dolegliwości z nimi związane oraz przyspieszają regenerację skóry.