Stara Praga – żyj zgodnie z duchem Warszawy!

Stara Praga – żyj zgodnie z duchem Warszawy!

22 czerwca 2019 Wyłączono przez Szymon


Olbrzymie niekorzystnym zjawiskiem związanym z warszawską Pragą jest stereotypowa dyskryminacja tej lokalizacji oraz mieszkających tam ludzi. W rzeczywistości Stara Praga lub Szmulowizna wypełniają się nowymi inwestycjami, pojawiają się kolejne punkty komunikacyjne, a zrujnowane obiekty zastępują odnowione kamienice na Pradze. Jak wygląda życie na Pradze?

Obecnie życie na Starej Pradze ma niewiele wspólnego z tym, co kiedyś mówiono o tej okolicy. Z zagłębia przestępczości, nędzy oraz ogólnego zapomnienia przez władze Warszawy, Praga stała się warszawską stolicą kultury, życia nocnego oraz miejscem, gdzie króluje wyjątkowa i urocza atmosfera. Jest to miejsce, gdzie historia z nowoczesnością spotykają się jeszcze bliżej, niż kiedykolwiek w historii Warszawy. Autentycznie wyjątkowe, pełne ducha i nietuzinkowego stylu odnowione kamienice na Pradze są doskonałym miejscem dla zamieszkania. Poddane starannemu remontowi i restauracji obiekty są ozdobą i dumą tej części miasta, pokazując olbrzymi potencjał architektoniczny nawet stosunkowo archaicznej zabudowy w tej okolicy. Warto się tym zainteresować i wybrać mieszkanie „po drugiej stronie Wisły”.

Co oferuje Praga?

Podstawowe korzyści to wyjątkowa zabudowa, możliwość mieszkania w historycznych kamienicach, bogate życie kulturalne oraz klubowe. Pracujący docenią z pewnością błyskawiczny dojazd do centrum oraz innych części miasta za pośrednictwem komunikacji miejskiej lub samochodem – dzięki wyposażeniu wielu kamienic w parkingi podziemne.

Odwiedź serwis: https://praskiekamienice.pl/