Pierwsze spotknie z brafiiterką – nie ma się co martwić!

Pierwsze spotknie z brafiiterką – nie ma się co martwić!

1 maja 2011 Wyłączono przez Szymon

To normalne, że denerwujesz się tym, żeby dopasować biustonosz – niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy stanik, czy czternasty. Rozmawiasz na ten temat z obcą osoba, zapraszając ją do swojej osobistej przestrzeni, czujesz się odsłonięta. Tak więc, dla wielu kobiet, dobieranie biustonoszy może być problemy. I, to jest w porządku! Ale nie pozwól, aby myśl o dopasowaniu stanika uniemożliwiła Ci faktycznie jego dopasowanie. Jeśli potrzebujesz trochę wsparcia, aby pomóc sobie w dopasowaniu biustonosza, jesteś we właściwym miejscu. Oto kilka powodów, dla których nie należy denerwować się dopasowaniem biustonosza!

Brafitterka zadba o Twoją prywatność

Przymiarki biustonosza wykonywane są w zaciszu przymierzalni. To tylko Ty, brafitterka i stanik – za zamkniętą zasłoną. Oczywiście brafitterka będzie musiała Cię poprosić o zdjęcie koszulki, aby uzyskać dokładniejsze pomiary Twojego biustu, ale nie ma żadnych dodatkowych par oczu i opinii, o które trzeba by było się martwić.

Nie przejmuj się niczym dobierając stanik

Wszyscy mamy pewne mankamenty w odniesieniu do swojego ciała – jak trądzik czy nadwaga, ale brafitterka nie jest po to, żeby Cię osądzać, ani zająć się Twoją niepewnością. Będzie to tam po to, aby Cię zmierzyć i pomóc znaleźć stanik idealny. więc zrelaksuj się! Profesjonalna brafitterka zawsze chce, żebyś czuła się dobrze, ponieważ wie, że dla Ciebie całe to dopasowanie może być nerwowe, a że zna wszelkie tajniki branży bieliźniarskiej na pewno mocno Ci w tym wszystko pomoże. Jeśli masz pytania o bieliznę, zadawaj je! Specjalistka od biustonoszy chce pomóc Ci znaleźć idealny biustonosz i chętnie odpowie na każde Twoje pytanie.