Czy ważna jest współpraca z trenerem?

Czy ważna jest współpraca z trenerem?

21 lutego 2015 Wyłączono przez Szymon

Współpraca jest zawsze ważna. Tak jest również w przypadku diety internetowej. Stały kontakt i wsparcie z trenerem pozwala skutecznie działać. Trener regularnie konsultuje z nami nasze poczynania i odwołuje się przy tym do jadłospisu. To bardzo dobra metoda w budowaniu relacji nadawca ( trener) i odbiorca (podopieczni). Każdy podopieczny jest ważny, dlatego gdy sporządzana jest dieta internetowa wszystko odbywa się indywidualnie i jest skierowane do danej osoby. Wszystko dlatego, że każdy organizm i metabolizm jest winny. Każdy człowiek ma także inną wagę, dlatego wszystko musi być „uszyte na miarę”.

Dieta internetowa z czym to się je?

Aby skorzystać z diety internetowej należy przede wszystkim się zapisać. Użytkownik loguje się w danym serwisie po czym otrzymuje informację dotyczącą współpracy. Następnie musi uzupełnić kwestionariusz „o sobie”. Wiadomo jest, że nie jest łatwo mówić i pisać o sobie, na pewno łatwiej przychodzi nam mówienie o kimś, ale jeśli chcemy wziąć udział w programie pt: „Dieta internetowa” musimy osobie prowadzącej przekazać kilka informacji dotyczących naszego stylu życia.

Jak odpowiednio wypełnić formularz dotyczący diety internetowej?

Musimy podać przede wszystkim swoją wagę, płeć, oraz wzrost. To informacje podstawowe. Następnym etapem podczas rejestracji będzie na pewno podanie swojego wieku. Nie ma co oszukiwać w tym przypadku, bo to może mieć negatywne skutki przy wyborze diety. Z racji tego, że trener nas po prostu nie widzi na żywo. Następnie wybieramy aktywność. Musimy zaznaczyć czy jesteśmy pacjentem leżącym w łóżku, czy żyjemy aktywnie, lub czym zajmujemy się w życiu. Dieta internetowa układana jest za każdym razem inaczej, dostosowana do danego trybu życia i pracy. Bardzo dużą rolę odgrywają nasze ćwiczenia i aktywności fizyczne. Dla jednych jest to rytuał codzienny, inni nie robią ze sobą nic, a ćwiczenia są ważnym elementem podczas stosowania diety. Warto zadbać o aktywność fizyczną dla lepszego samopoczucia.

Sprawdź stronę: https://strefaprzemian.pl/